Dawny Gdańsk

Nie-dawny Gdańsk - OW w Parku Regana

daro - Pią Lut 04, 2011 8:48 pm
Temat postu: OW w Parku Regana
Posiada ktoś może jakieś informacje na temat ośrodka wypoczynkowego leżącego nieopodal mola w Brzeźnie. Tzn. do kogo należał i kiedy został zamknięty, a może ktoś w nim przebywał lub pracował i by mógł coś więcej napisać.
Martino - Pią Lut 04, 2011 9:03 pm
Temat postu: Re: OW w Parku Regana
daro napisał/a:
Posiada ktoś może jakieś informacje na temat ośrodka wypoczynkowego leżącego nieopodal mola w Brzeźnie. Tzn. do kogo należał i kiedy został zamknięty, a może ktoś w nim przebywał lub pracował i by mógł coś więcej napisać.

były 3 ośrodki w okolicy 1 km..

daro - Pią Lut 04, 2011 10:18 pm

Dokładnie to interesuje mnie ten który znajduje się bezpośrednio przy deptaku prowadzącym do mola w Brzeźnie idąc od strony skrzyżowania ulicy Jana Pawła II z Czarnym Dworem
misza - Nie Lut 06, 2011 12:02 am

Ten po lewej stronie należał do zarządu lotnisk.
Martino - Nie Lut 06, 2011 11:12 am

a ten po prawej - do Wojska.
danielewicz - Nie Lut 06, 2011 2:15 pm

W tym wojskowym opatrywano mi ranę na nodze, po tym jak w czasie kąpieli "nadziałem" się pod wodą na wrak.
Martino - Pon Lut 07, 2011 11:37 am

nie jeden poranił sobie nogi o "wrak" w zatoce,,

http://forum.brzezno.net/...p?p=23260#23260

aborygen1 - Pon Lut 14, 2011 5:16 am
Temat postu: wraki na plazy
Zgadza sie, ja w polowie lat 70-tych sam "wdepnalem" na jeden z nich. Pamietam, ze dowloklem sie do domu a pozniej z Mama pojechalismy do szpitala do Wrzeszcza gdzie "pan doktor" powiedzial, ze nie ma srodkow znieczulajacyh w zwiazku z czym przywiaza mnie do lozka. Gdy zszyli mi stope zorientowali sie, ze zostawili kawalek zlamanej igly w stopie i rozcieli aby zszyc ponownie. To dopiero "byli czasy"...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group